Ušetřete s naší LETNICE SALE

Oblíbené kategorie

Houpačkové sedátko EN 1176

Pokud hledáte houpačku nebo rovnou houpačkové sedátko, na nichž by se mohly vaše děti houpat ve veřejném prostoru s kamarády jako o závod, jste u Wickey na správném místě. Z tohoto důvodu jsme u Wickey nechali některé z houpaček otestovat. Jako například dětská houpačky pro veřejné použití. Jsou certifikované podle EN 1176, a vaše děti je proto mohou používat na veřejných hřištích.

Houpačkové sedátko pro veřejné užívání a mnohem více!

V nabídce houpačkových sedátek od Wickey certifikovaných podle EN 1176 si vybere každé dítě: k dostání je třeba veřejná houpačka pro miminka,, klasické houpací prkénko nebo rovnou celá veřejná houpačková konstrukce včetně gymnastického vybavení. Nebo by to snad měla být raději veřejná talířová houpačka nebo snad veřejná hnízdová houpačka? Kromě veselých houpaček u nás najdete také odpovídající spojovací prvky a háky, pomocí nichž je můžete připevnit na houpačkovou konstrukci. Kvůli bezpečnosti nabízí společnost Wickey také gumové podložky proti pádu, která se rozkládá pod konstrukci.

Obrovský výběr veřejných herních prvků

Dřevo v podobě kulatiny nebo čtyřhranu, houpací prkénka nebo houpačky pro miminka – u Wickey máme obrovský výběr. Vlastně je celkem jedno, zda sháníte jen veřejné houpačkové sedátko nebo celou konstrukci – u Wickey je velký výběr i pro veřejné použití. Mimochodem, nezapomeňte, že houpačkové konstrukce od Wickey se dají snadno rozšířit o skvělé hrací věže, skluzavky a pískoviště. A komu by to nestačilo, může si samozřejmě vybrat také jedno z báječných dětských hřišť, které se dá snadno kompletně objednat u Wickey a pak jednoduše připojit k vaší stávající houpačce.

Díky tlakové impregnaci a práškovému lakování je extrémně odolné vůči rozmarům počasí

Kromě našich certifikovaných houpaček jsou i všechny ostatní výrobky od Wickey extrémně odolné proti povětrnostním vlivům: dřevo je tlakově impregnováno, kovové a nerezové části jsou opatřeny práškovým lakováním, takže jsou ideální pro venkovní použití.

Wickey - Veřejná houpací sedátka a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,77 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right