Bezplatné dodání od ceny 1350 Kč*

Veřejná houpací sedátka

Houpačkové sedátko EN 1176

Pokud hledáte houpačku nebo rovnou houpačkové sedátko, na nichž by se mohly vaše děti houpat ve veřejném prostoru s kamarády o závod, jste u Wickey na správném místě. Z tohoto důvodu jsme u Wickey nechali některé z houpaček otestovat jako dětská houpačky pro veřejné použití. Jsou certifikované podle EN 1176, a vaše děti je proto mohou používat na veřejných hřištích.

Houpačkové sedátko pro veřejné užívání a mnohem více!

V nabídce houpačkových sedátek od Wickey certifikovaných podle EN 1176 si vybere každé dítě: k mání je třeba veřejná houpačka pro miminka, klasické houpací prkénko nebo rovnou celá veřejná houpačková konstrukce včetně gymnastického vybavení. Nebo by to snad měla být raději veřejná talířová houpačka nebo snad veřejná hnízdová houpačka? Kromě veselých houpaček u nás najdete také odpovídající spojovací prvky a háky, pomocí nichž je můžete připevnit na houpačkovou konstrukci. Kvůli bezpečnosti Wickey nabízí také gumové podložky proti pádu, které se rozkládají pod konstrukci.

Obrovský výběr veřejných herních prvků

Dřevo v podobě kulatiny nebo čtyřhranu, houpací prkénka nebo houpačky pro miminka – u Wickey máme obrovský výběr. Vlastně je celkem jedno, zda sháníte jen veřejné houpačkové sedátko onebo celou konstrukci – u Wickey je velký výběr i pro veřejné použití. Mimochodem, nezapomeňte, že houpačkové konstrukce od Wickey se dají snadno rozšířit o skvělé hrací věže, skluzavky a pískoviště. A komu by to nestačilo, může si samozřejmě vybrat také jedno z báječných dětských hřišť které se dá snadno kompletně objednat u Wickey a pak jednoduše připojit k vaší stávající houpačce.

Díky tlakové impregnaci a práškovému lakování extrémně odolné vůči rozmarům počasí

Kromě našich certifikovaných houpaček jsou i všechny ostatní výrobky od Wickey extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům: dřevo je tlakově impregnováno, kovové a nerezové části jsou opatřeny práškovým lakováním, takže jsou ideální pro venkovní použití.