• Made in Germany
  • 10 let záruky¹
  • Od 1350 Kč doprava zdarma
  • Více než 1 milion spokojených zákazníků

Oblíbené kategorie

Pružinová houpačka od Wickey EN 1176

U Wickey na vás čekají skvělé nabídky veřejných pružinových houpaček v podobě veselých zvířátek. Rychle se namontují, jsou za skvělé ceny a vždy odolné vůči povětrnostním vlivům díky práškovému lakování a tlakové impregnaci: zde máte obrovský výběr zábavných pružinových houpaček do zahrady i na dětská hřiště, které odolají jakémukoli počasí. Naskočit na houpačku – a už to frčí!

Pružinové houpačky

Aby se vaše děti mohly dosyta houpat na veselých houpačkách v podobě draka nebo tuleně i na veřejných hřištích, například na fotbalovém hřišti, ve školkách, školách nebo ve vaší oblíbené restauraci, nechali jsme u Wickey některé z pružinových houpaček otestovat. Veškeré vybavení, které se tedy nachází například v hotelech, parcích nebo na podobných místech, musí odpovídat minimálně normě EN 1176, aby je mohly vaše děti používat. Také u Wickey jsme se postarali o to, aby se na našich veselých pružinových houpačkách mohla vaše dítka houpat vždy a všude.

Pružinové houpačky v mnoha tvarech a barvách

Není zábavnější a rychleji smontovaný herní prvek než pružinová houpačka. Pro rytíře a kovboje samozřejmě doporučujeme našeho pružinového koníka nebo draka. A pokud chcete hned celou farmu, máte na výběr mezi houpačkami v podobě osla, kachny, kravičky nebo koně. Pro všechny závodníky má Wickey připravená také auta a skútry.

Pružinové houpačky, které zaručují dlouhou zábavu

Aby mohly vaše děti užívat houpačku po dlouhou dobu, zaručuje Wickey, že všechny pružinové houpačky pro veřejné použití jsou vyrobeny z pevného PE plastu, jsou extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům a také vůči vandalismu. A aby malí neposedové z houpaček jen tak rychle nesklouzli, jsou rukojeti a stupačky vybaveny protiskluzovým profilem. Kromě toho také pružinová zvířátka oživují každé dětské hřiště svými veselými barvami. Wickey má v nabídce samozřejmě také mnoho dalších herních prvků pro veřejné prostory, jako například veřejná dětská hřiště či veřejné skluzavky, stejně jako veřejné houpačky – a to všechno v různých variantách! Takhle je houpání opravdu zábava!

Wickey - Veřejná pružinové houpačky a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,6 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right