Ušetřete s naší SUNNY SALE

Lanovka – Heavy (pro veřejné užití)

Lanovka – Heavy (pro veřejné užití)

Obzvlášť silná lanovka EN 1176... zobrazit více
Vč. 21% DPH
Dodací lhůta: cca 24/05/24 - 31/05/24
Tento produkt se zasílá balíkovou službou. Upozorňujeme, že uvedený dodací termín se vztahuje k dnešnímu přijetí platby a zahrnuje interní zpracování objednávky a přepravu včetně doručení zákazníkovi. Dodací lhůta se může v jednotlivých případech lišit.

Dětská lanovka – Heavy (pro veřejné užití)

Jak se vaše dětské hřiště stane absolutní peckou v celém okolí? Zcela jednoznačně s rychlou a certifikovanou lanovkou! S naší lanovkou „Heavy“ pro veřejné používání připravíte malým neposedům jízdu povětřím, na kterou nikdy nezapomenou. Rozběhnout, odrazit, naskočit na pojízdné sedátko a už to frčí! Malí jezdci sviští nad dětským hřištěm rychlostí tryskáče a pod jejich nohama bleskově ubíhá zem. „Cíl v dohledu!“ zakřičí jeden z malých pilotů a po známém „cvaknutí“ na konci lanovky předvede to nejzručnější přistání. A hned utíká na začátek, aby si mistrnou jízdu zopakoval!

Podrobné informace o produktu

 • Lanovka pro veřejné použití
 • K upevnění na kulaté dřevěné nosníky s Ø14 až Ø16 cm
 • Kočka z nerezové oceli, s bezpečnostním brzdným systémem
 • Délka nosného lana 25 m, Ø10 mm
 • Spirálová brzdná pružina z nerezové oceli, délka 1,5 m
 • Vč. žárově pozinkovaného lanového napínáku a držáku
 • Hmotnost 23,6 kg
 • Certifikace podle EN 1176-1 a EN 1176-4
 • Extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům
 • Bezpečnostní madla, houpačkové sedátko a řetěz nejsou součástí dodávky

Podrobné informace o produktu

info
Uvedené rozměry se mohou nepatrně odlišovat.
Productdetails
SKU620585

Důležité informace o produktu

Pozor

Nevhodné pro děti do 3 let
Používejte pod přímým dohledem dospělé osoby
Uvedené rozměry a barvy se mohou mírně lišit

Recenze

U nás ve Wickey ověřujeme, zda zveřejněné recenze pocházejí od spotřebitelů, kteří námi nabízené produkty skutečně zakoupili a/nebo použili. Kontrola se provádí na základě čísla objednávky.

Frequently asked questions

minus-circle plus-circle Potřebuji pro dětská hřiště PRO GIANT ochranné rohože proti pádu?

Podle EN-1176, evropské normy pro vybavení dětských hřišť, existují specifické pokyny pro požadovanou tloušťku gumové dlažby nebo vrstvy písku či mulče z kůry. Tyto specifikace mají zajistit, aby ochrana před pádem ztlumila dopad z určité výšky. Přesné údaje se mohou lišit podle země, regionu a specifických předpisů. Zde uvádíme některé obecné pokyny podle EN-1176:

 • 1. Ochranné rohože proti pádu: při použití rohoží na ochranu proti pádu by jejich tloušťka měla záviset na výšce, z níž je možné z dětského hřiště spadnout. EN-1176 specifikuje konkrétní hodnoty. Tak například možnost pádu z výšky 1,50 metru může vyžadovat minimální tloušťku ochrany 30 milimetrů, zatímco z výšky 3 metrů již minimální tloušťku 60 milimetrů. Tyto hodnoty jsou však pouze orientční a mohou se lišit v závislosti na zemi a platných předpisech.
 • 2. Písek nebo mulč z kůry: EN-1176 obsahuje též požadavky na tloušťku vrstvy písku nebo mulče z kůry v závislosti na možné výšce pádu. Konkrétní detaily se mohou lišit, ale třeba pro možnou výšku pádu například 1,50 metru se obvykle doporučuje tloušťka vrstvy asi 40 centimetrů písku nebo 20 centimetrů mulče z kůry. U možností pádů z vyšších výšek mohou být vyžadovány odpovídajícím způsobem silnější vrstvy.

  Je důležité si uvědomit, že tyto informace slouží jen jako obecný návod a mohou se lišit od specifických požadavků tvého regionu. Abys splnil přesné požadavky na ochranu proti pádu pod veřejným dětským hřištěm podle EN-1176, měl by ses poradit s místními úřady, odborníky na dětská hřiště nebo certifikovaným odborníkem, který ti může poskytnout přesné informace o tloušťce vrstvy požadované pro konkrétní potenciální výšku pádu z tvého hřiště.

   

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Nahrávám...