• Made in Germany
  • 10 let záruky¹
  • Od 1350 Kč doprava zdarma
  • Více než 1 milion spokojených zákazníků

Trampolíny – zábava a pohyb pro děti

Trampolíny jsou čím dál populárnější aktivní zábavou pro děti, protože jsou ideální pro použití na zahradě a mohou poskytnout hodiny zábavy a pohybu venku. Zvláště v dnešní době touží rodiče po tom, aby jejich děti trávily čas na čerstvém vzduchu. Venkovní trampolína je ideální způsob, jak u dětí podpořit fyzickou aktivitu a pohyb.

Pokud se rozhodneš zakoupit trampolínu, najdeš tu různé možnosti, které by mohly vyhovovat tvým potřebám a preferencím. Dětská trampolína je speciálně navržena pro děti a poskytuje jim bezpečné prostředí pro hopsání, poskakování a skákání. Dětské trampolíny jsou k dispozici v různých velikostech, od malých modelů až po větší zahradní trampolíny, na které se současně vejde více dětí.

Bezpečnost především – trampolína s ochrannou sítí

Bezpečnost je u trampolín prvořadým požadavkem, zvláště když si na nich hrají děti. Při nákupu se zaměř na bezpečnostní prvky, jako je polstrovaný rám, ochranná síť a stabilní nohy, aby se předešlo zranění. Když se děti více rozdovádějí nebo když na trampolíně řádí více dětí pohromadě, je pro jejich ochranu před pádem obzvláště důležitá síť. Venkovní dětská trampolína by měla mít i protiskluzovou podložku na skákání. Pak už se klidně můžeš pohodlně uvelebit někde poblíž a sledovat, jak si děti hrají.

Zábava pro děti – trampolína na zahradě

S trampolínou na zahradě se mohou pořádně vyřádit a vybít přebytečnou energii menší i větší děti a je to lepší, než aby seděly vevnitř u počítače či televise. Seznam se s rozmanitou nabídkou trampolín a zakup si ten správný model pro potřeby své rodiny. Ať už si vybereš malý model na menší zahradu nebo se rozhodneš pro velkou zahradní trampolínu, trampolína udrží děti v aktivitě a na zahradě budou trávit celé hodiny a užívat si přitom spoustu zábavy. Zainvestuj do kvalitní dětské trampolíny a vytvoř tak atraktivní prostředí ke hraní na své vlastní zahradě.

Wickey - Trampolína a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,6 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right