Výšky podest dětských hřišť od Wickey od 150 cm do 210 cm

Dětská hřiště s výškami podest od 150 cm do 210 cm jistě nabídnou vašim malým průzkumníkům spoustu radosti. S dobrodružnými hracími věžemi, domečky na sloupech nebo dětskými prolézačkami ve vlastní zahradě získají malí i velcí hrdinové svůj vlastní ráj plný her. Společné houpání o závod na dřevěné houpačce s dětmi ze sousedství a lezení vysoko nahoru po lezeckém žebříku. Jakmile vylezou nahoru, mohou dát průchod své fantazii. Mohou spřádat tajné plány v hracím domečku, přebíhat po napínavém visutém můstku nebo třeba svištět dolů po zvlněné skluzavce – na výběr je toho dost a dost. Létání povětřím na dvojhoupačce nebo stavění obrovských hradů v pískovišti – kreativitě se meze nekladou.

Hrací věže Wickey jsou vhodné pro děti od 3 let. Naše dřevěná dětská hřiště jsou navržena a vyrobena v Německu. Veškeré zahradní herní prvky samozřejmě podléhají intenzivnímu testování kvality a bezpečnosti. Zejména robustní, tlakem impregnované dřevo přesvědčí svou vysokou kvalitou a extrémní odolností vůči povětrnostním vlivům.

Individuální dětská hřiště ze dřeva a domečky na sloupech

Abychom vám mohli nabídnout velký výběr individuálních dětských hřišť a stromových domků ze dřeva, jsou v našem e-shopu k dispozici různé produktové řady. Značky Wickey Smart, Wickey Prime a FATMOOSE jsou určeny do vlastní zahrady. Hrací věže Wickey GIANT jsou vhodné pro dětská hřiště ve veřejných prostorách, protože jsou certifikovaná podle normy DIN EN 1176.

hrací domeček, kde si mohou děti vyprávět úžasné vymyšlené příběhy a zotavovat se ze svých dobrodružství. A pak už je zase čeká další: díky domečku na sloupech se skluzavkou jsou zase bleskově na zemi a společně se houpají na dětské houpačce sem a tam. Díky lezeckým chytům se mohou rychle vrátit do dřevěného dětského domečku. Obzvláště větší děti si užijí spoustu zábavy s domečkem na sloupech od společnosti Wickey.

Kromě různých dětských hřišť nabízí Wickey také velký výběr dřevěných pískovišť. Jednoduše si vyberete vhodnou velikost svého pískoviště a dostanete k němu v kombinovaném balíčku i poklop.

Postavte si sami dětské hřiště

Spolu s tatínkem a maminkou si děti vmžiku vytvoří vlastní dětské hřiště. S podrobným montážním návodem se dá dětské hřiště od Wickey samostatně postavit velmi snadno. Stavebnice obsahuje požadované tlakem impregnované nosníky, šrouby a bezpečnostní krytky a příslušenství.

Doporučujeme vám dodatečně stabilizovat dětské hřiště pomocí kotev. K tomu nejlépe použijte kotvy vhodné pro příslušné dětské hřiště a zahradní terén. Wickey nabízí různé modely zemních kotev a úhlových kotev. Ty je třeba upevnit na dřevěné trámy dětských hřišť a poté zabetonovat do země. Aby plocha pod hřištěm dostatečně tlumila případné pády, rozložte na ni gumovou dlažbu.

Dětská hřiště se dají nekonečně rozšiřovat

U Wickey máte navíc možnost rozšířit své stávající dětské hřiště nebo prolézačky různým příslušenstvím a herními prvky. Naše dětská hřiště jsou navržena tak, abyste k nim mohli připojit například houpačkovou konstrukci. Na dřevěné dětské hřiště lze také snadno namontovat různé příslušenství, jako je třeba dětský teleskop, basketbalový koš nebo siréna.

Pro úžasnou zábavu při houpání si můžete vybrat mezi různými houpačkovými sedátky: od houpačky pro miminka přes klasickou dětskou houpačku až po dobrodružnou houpačku ve tvaru hnízda. K dostání je online vždy ta správná houpačka pro každé dítě.

Náš tip: Podívejte se na náš e-shop. Zde můžete výhodně zakoupit dětské hřiště a získat skutečně úžasné věci. Využijte skvělé slevy. Více dětských hřišť plných fantazie a stromových domečků najdete u FATMOOSE!

Filtr
Filtrovat podle
Nech si na první pohled zobrazovat naše nejnovější produkty, speciální nabídky nebo top produkty oceněné štítkem Wickey's Choice.
Pomůcka k montáži
Použijte naši funkci AR a ještě před nákupem si do své zahrady umístěte vybrané dětské hřiště ve skutečné velikosti. Postavte si pomocí aplikace BILT® snadno a rychle naše nejoblíbenější dětská hřiště. Díky inovativním 3D návodům můžete zkrátit dobu montáže až o 30 %!
Maximální výška plošiny
Maximální výška podesty nebo plošiny označuje nejvyšší hrací plochu hřiště, na kterou vaše dítě dosáhne.
Délka skluzavky
Vyberte si ideální délku skluzavky tak, aby vyhovovala potřebám vašich dětí a vaší zahrady.
Série / tloušťka sloupku
Naše označení jednotlivých řad vám poskytují informace o tloušťce sloupků, velikosti, tvaru a designu našich různých dětských hřišť. Vybere si tu naprosto každý!
Show products
Seřadit podle

Porovnej Produkty