Ušetřete s naší LETNICE SALE

Oblíbené kategorie

Dětské hrací domečky

„Moc bych si přál mít vlastní dětský domeček na zahradě!“- většina dětí si totiž ze všeho nejraději hraje venku na zahradě. Dřevěné dětské hřiště hřiště by na ní proto nemělo chybět. Zahradní dětský domeček od Wickey totiž vašim dětem zaručí nekonečnou zábavu a báječné dobrodružství. Takový domeček se totiž stane centrem celé zahrady, v němž se budou moct vaše děti spolu s kamarády rozvíjet. A postavit dětský domeček vlastníma rukama se může stát skvělým společným zážitkem pro celou rodinu. Díky podrobnému montážnímu návodu a vysoce kvalitnímu masivnímu dřevu, které je již naimpregnováno, půjde stavba rychle od ruky. Wickey proto nabízí bohatý sortiment dětských a stromových domečků pro nejrůznější potřeby. Může to být hrací věž, dětské hřiště se skluzavkou nebo domeček na sloupech –v našem e-shopu je dostupná ta správná nabídka pro každou rodinu.

Pro koho je dětský domeček vhodný?

Dřevěné dětské domečky jsou vhodné jak pro malé děti od 3 let, tak i pro starší děti. Dětské domečky využívají už ti úplně nejmenší objevitelé ke hraní. Podporuje se tím jejich kreativita a představivost. Dá se tu vařit v nádobí pro panenky, budovat stavby z kostek nebo si hrát s oblíbenými plyšáky – dětský domeček zkrátka slouží jako skutečná oáza pohody a herní ráj současně. Ale i dítka školou povinná se dokážou v dětském domečku se skluzavkou a houpačkou skvěle zabavit. Ideální jsou především naše stromové domečky a domečky na sloupech s výškou podesty od 150 cm. Na hracích věžích s houpačkou, skluzavkou a visutým můstkem se spolu s kamarády opravdu vyřádí a vypustí přebytečnou energii. Rozšiřte svůj dřevěný domeček na sloupech o basketbalový koš a uspořádejte spolu s dětmi sportovní turnaj. Dětské domečky od Wickey nabízejí v zahradě vlastní malé království.

Který dětský domeček je nejvhodnější pro mé ratolesti?

Abyste si dokázali vybrat na stránkách e-shopu Wickey ten správný model, měli byste zohlednit přání a individuální potřeby vašich dobrodruhů. Zvažte, kolik prostoru máte v zahradě k dispozici, a využijte jej optimálně pomocí individuálních možností konstrukce zahradních dětských hřišť od Wickey. Porozhlédněte se v e-shopu: v bohatém sortimentu dětských hřišť a jejich vybavení. V nabídce Wickey si jistě vyberete. Naše nabídka sahá od jednoduchých dětských domečků přes prolézačky až po velké domečky na sloupech s verandou a skluzavkou. V nabídce jsou i vhodné stromové domečky pro každý rodinný rozpočet. Případně jsou u nás dostupné také dřevěné houpačky s konstrukcí a sedátkem, které nabízejí skvělou možnost vyřádit se na zahradě a pohrát si na čerstvém vzduchu. Aktuální nabídky výhodné koupě dětského domečku najdete v našem elektronickém obchodě společnosti Wickey .

Velký výběr: dřevěné dětské domečky od Wickey

Díky dětskému domečku od Wickey, který je k dispozici v různých výškách a v té nejlepší kvalitě, získají vaše děti na zahradě vlastní velkou říši. Tlakově impregnované dřevo je odolné vůči povětrnostním vlivům, a je proto ideální pro venkovní použití. Do domečku na sloupech vede přístup přes lezecký žebřík. A dolů se frčí po barevné skluzavce. Ještě větší zábavu nabízejí houpačky a provazové žebříky s dřevěnými příčkami.
Stromový domeček, dětský domeček s pískovištěm nebo dětské hřiště. S Wickey máte tolik různých možností, že pro svůj projekt „Dřevěný dětský domeček“ určitě najdete to pravé. Kromě toho můžete svůj dětský domeček do zahrady rozšířit o skvělé příslušenství.
Náš tip: abyste mohli naše domečky na sloupech postavit stabilně a bezpečně, najdete u nás samozřejmě také potřebné zemní kotvy. A co byste řekli na střešní šindele místo plachty? Vytvořte s jejich pomocí zahradní domeček ještě útulnější! Porozhlédněte se v našem e-shopu a vyberte si dřevěný dětský domeček, který potřebujete. Můžete se podívat i na nabídku značky FATMOOSE a obhlédnout nabídku skvělých dětských prolézaček!

Wickey - Dětský domeček a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,77 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right