Dětské hřiště pro malé i velké: výška podesty 90 cm až 120 cm

Dětské hřiště od Wickey promění vaši zahradu v dobrodružné hřiště pro malé průzkumníky. Hrací věže s výškami podesty od 90 cm do 120 cm jsou vhodné pro malé i velké děti, a zaručují tak úžasnou zábavu po mnoho let. V e-shopu Wickey je k dostání vhodné dětské hřiště nebo ideální dětský domeček ze dřeva pro všechny kluky a holky, ať už si přejí hrad pro rytíže a princezny nebo místo pro své dovádění. Díky našim nápaditým designům a rozmanitým modelům si u Wickey vybere ideální hrací věž do své zahrady každá rodina.

Individuální dětské hřiště do vlastní zahrady

Dřevěné hrací věže of Wickey s testem kvality i bezpečnosti připraví spoustu radosti každému dítěti, a navíc jsou velmi atraktivní i na pohled! Dobrodruzi zdolají dětské hřiště na zahradě raz dva;; po barevných úchytech, které jsou připevněny k lezecké stěně a lezeckému žebříku. Jakmile děti vyšplhají nahoru, už zase všechny sviští dolů po skluzavce a měkce přistávají v trávě nebo na rozložených bezpečnostních rohožích. Mnoho dětských hřišť je navíc vybaveno dvěma houpačkami, takže na nich nikdy nebude nuda. Při dovádění a budování staveb v pískovišti děti popustí uzdu své fantazii a v dřevěném hracím domečku mají své vlastní království. Zde se píší skutečné hrdinské příběhy!

Ať už pro soukromé použití v domácí zahradě nebo na veřejném prostranství: s dětským hřištěm od Wickey proměníte jakékoli místo v hřiště plné fantazie, kde je vždy zábava zaručena! Vyberte si z řady různých dětských prolézaček, domečků na sloupech nebo dětských hřišť a všechny děti si budou nadšeně hrát venku na čerstvém vzduchu.

Dokonce i v menších zahradách se dětské hřiště od Wickey skvěle uplatní díky prostorově úsporným modelům. Přejete si naprostý unikát? U Wickey jste zcela správně, protože všechna naše dřevěné herní prvky jsou navrženy tak, abyste pro své nejmenší vytvořili originální dětské hřiště díky různým možnostem instalace a individuálnímu výběru barev našeho příslušenství. Může to být domek na stromě, hrací věž nebo klasické dětské hřiště se skluzavkou a houpačkou – s výškou podesty od 90 cm do 120 cm si přijdou na své všichni dobrodruzi!

101 Varianty s příslušenstvím pro dětské prolézačky ze dřeva

Dalekohled pro skutečné piráty, basketbalové koše pro sportovní nadšence nebo tabule na psaní křídou pro talentované umělce – se skvělým příslušenstvím oživíte dřevěné dětské hřiště nebo dětskou prolézačku v zahradě a vytvoříte pro své potomky jejich vlastní herní ráj. Příslušenství nejen skvěle vypadá, ale povzbuzuje také kreativitu vašeho dítěte. Dětský ráj her a zážitků doplní rozšiřující sady, jako například samostatné houpačky nebo dvojhoupačky od Wickey, naše hrazdy a pískoviště. Tady malí průzkumníci zažívají svá fantastická dobrodružství!

Zakupte výhodně vysoce kvalitní dětská hřiště od Wickey

Aby šlo sestavení nového dětského hřiště vždy dobře od ruky, dodává k němu společnost Wickey snadno srozumitelné montážními pokyny. Bezpečnost vašich dětí je naší nejvyšší prioritou, proto se spoléháme na vysoce kvalitní a odolné dřevo. Stabilní masivní dřevo našich dětských hřišť a dětských domečků je tlakově impregnováno pomocí speciálního postupu, díky kterému je pak zvláště odolné vůči povětrnostním vlivům. Další nátěr již není nutný. Aby dětské hřiště bezpečně vydrželo i ta nejdivočejší dobrodružství, najdete v našem e-shopu výběr ukotvení pro různé půdní podmínky. Bezpečnostní balíček završuje sortiment gumové dlažby.

Existuje řada možností, jak vytvořit individuální dětské hřiště do zahrady a prvotřídní ráj plný her pro naše nejmenší. Udělejte si čas a nechte se inspirovat našimi skvělými nabídkami z oblasti venkovních dětských hřišť.

Porovnej Produkty