Dětské hřiště pro malé i velké: výška podesty 90 cm až 120 cm

Dětské hřiště od Wickey promění vaši zahradu v dobrodružné hřiště pro malé průzkumníky. Hrací věže s výškami podesty od 90 cm do 120 cm jsou vhodné pro malé i velké děti, a zaručují tak úžasnou zábavu po mnoho let. V e-shopu Wickey je k dostání vhodné dětské hřiště nebo ideální dětský domeček ze dřeva pro všechny kluky a holky, ať už si přejí hrad pro rytíže a princezny nebo místo pro své dovádění. Díky našim nápaditým designům a rozmanitým modelům si u Wickey vybere ideální hrací věž do své zahrady každá rodina.

Individuální dětské hřiště do vlastní zahrady

Dřevěné hrací věže of Wickey s testem kvality i bezpečnosti připraví spoustu radosti každému dítěti, a navíc jsou velmi atraktivní i na pohled! Dobrodruzi zdolají dětské hřiště na zahradě raz dva;; po barevných úchytech, které jsou připevněny k lezecké stěně a lezeckému žebříku. Jakmile děti vyšplhají nahoru, už zase všechny sviští dolů po skluzavce a měkce přistávají v trávě nebo na rozložených bezpečnostních rohožích. Mnoho dětských hřišť je navíc vybaveno dvěma houpačkami, takže na nich nikdy nebude nuda. Při dovádění a budování staveb v pískovišti děti popustí uzdu své fantazii a v dřevěném hracím domečku mají své vlastní království. Zde se píší skutečné hrdinské příběhy!

Ať už pro soukromé použití v domácí zahradě nebo na veřejném prostranství: s dětským hřištěm od Wickey proměníte jakékoli místo v hřiště plné fantazie, kde je vždy zábava zaručena! Vyberte si z řady různých dětských prolézaček, domečků na sloupech nebo dětských hřišť a všechny děti si budou nadšeně hrát venku na čerstvém vzduchu.

Dokonce i v menších zahradách se dětské hřiště od Wickey skvěle uplatní díky prostorově úsporným modelům. Přejete si naprostý unikát? U Wickey jste zcela správně, protože všechna naše dřevěné herní prvky jsou navrženy tak, abyste pro své nejmenší vytvořili originální dětské hřiště díky různým možnostem instalace a individuálnímu výběru barev našeho příslušenství. Může to být domek na stromě, hrací věž nebo klasické dětské hřiště se skluzavkou a houpačkou – s výškou podesty od 90 cm do 120 cm si přijdou na své všichni dobrodruzi!

101 Varianty s příslušenstvím pro dětské prolézačky ze dřeva

Dalekohled pro skutečné piráty, basketbalové koše pro sportovní nadšence nebo tabule na psaní křídou pro talentované umělce – se skvělým příslušenstvím oživíte dřevěné dětské hřiště nebo dětskou prolézačku v zahradě a vytvoříte pro své potomky jejich vlastní herní ráj. Příslušenství nejen skvěle vypadá, ale povzbuzuje také kreativitu vašeho dítěte. Dětský ráj her a zážitků doplní rozšiřující sady, jako například samostatné houpačky nebo dvojhoupačky od Wickey, naše hrazdy a pískoviště. Tady malí průzkumníci zažívají svá fantastická dobrodružství!

Zakupte výhodně vysoce kvalitní dětská hřiště od Wickey

Aby šlo sestavení nového dětského hřiště vždy dobře od ruky, dodává k němu společnost Wickey snadno srozumitelné montážními pokyny. Bezpečnost vašich dětí je naší nejvyšší prioritou, proto se spoléháme na vysoce kvalitní a odolné dřevo. Stabilní masivní dřevo našich dětských hřišť a dětských domečků je tlakově impregnováno pomocí speciálního postupu, díky kterému je pak zvláště odolné vůči povětrnostním vlivům. Další nátěr již není nutný. Aby dětské hřiště bezpečně vydrželo i ta nejdivočejší dobrodružství, najdete v našem e-shopu výběr ukotvení pro různé půdní podmínky. Bezpečnostní balíček završuje sortiment gumové dlažby.

Existuje řada možností, jak vytvořit individuální dětské hřiště do zahrady a prvotřídní ráj plný her pro naše nejmenší. Udělejte si čas a nechte se inspirovat našimi skvělými nabídkami z oblasti venkovních dětských hřišť.

Filtr
Filtrovat podle
Nech si na první pohled zobrazovat naše nejnovější produkty, speciální nabídky nebo top produkty oceněné štítkem Wickey's Choice.
Pomůcka k montáži
Použijte naši funkci AR a ještě před nákupem si do své zahrady umístěte vybrané dětské hřiště ve skutečné velikosti. Postavte si pomocí aplikace BILT® snadno a rychle naše nejoblíbenější dětská hřiště. Díky inovativním 3D návodům můžete zkrátit dobu montáže až o 30 %!
Maximální výška plošiny
Maximální výška podesty nebo plošiny označuje nejvyšší hrací plochu hřiště, na kterou vaše dítě dosáhne.
Délka skluzavky
Vyberte si ideální délku skluzavky tak, aby vyhovovala potřebám vašich dětí a vaší zahrady.
Série / tloušťka sloupku
Naše označení jednotlivých řad vám poskytují informace o tloušťce sloupků, velikosti, tvaru a designu našich různých dětských hřišť. Vybere si tu naprosto každý!
Show products
Seřadit podle

Porovnej Produkty