Bezplatné dodání od ceny 1350 Kč*

Provazový žebřík

Provazové žebříky od Wickey

Lezečtí profíci, zbystřete pozornost: s provazovými žebříky od Wickey mohou vaše děti předvádět ty nejúžasnější odvážné kousky a dostat se pořádně vysoko! Aby si každý lezec u nás vybral, sahá naše nabídka provazových žebříků od jednoduchého lezeckého lana s uzly přes provazové žebříky s příčkami, které se řadí podle obtížnosti a nejtěžší z nich je ten s 10 příčkami, až po dvojité provazové žebříky a provazové žebříky se třemi stranami (které vašemu odvážlivci umožňují šplhat současně se svými kamarády po třech stranách současně) a dokonce až po celou lezeckou síť, po níž může dítě mrštně šplhat vzhůru jako Spiderman.

Provazové žebříky jako ideální rozšíření pro dětské prolézačky

Všechny provazové žebříky od Wickey jsou vyrobeny z masivu a dalších materiálů odolných vůči povětrnostním vlivům, což zaručuje dlouhodobou zábavu. Naše provazové žebříky jsou navrženy pro každý rozpočet a každou zahradu a jistě se zavděčí každému vkusu i každé potřebě a najde se mezi nimi ten pravý pro každého lezeckého nadšence. Výrobky od Wickey se rychle a snadno sestavují, protože všechny otvory jsou již předvrtány a připojené návody k montáži jsou snadno srozumitelné. Značku Wickey charakteriuje tlakově impregnované masivní dřevo, materiály odolné vůči povětrnostním vlivům a produkty pěkné na pohled, ale i snadná manipulace s provazovými žebříky a dalšími produkty od Wickey. Vaše dítě se rychle stane hvězdou na lezeckém nebi a bude mrštně přeskakovat z lana na lano.

Kdykoli možné rozšíření

U Wickey se dají produkty snadno a jednoduše kombinovat a sestavovat do vlastního individuálního hracího ráje. Obstarejte si ke svému provazovému žebříku ještě houpačku, pískoviště nebo veselou zvlněnou skluzavku a všichni kamarádi vašeho dítěte si už budou chtít hrát jen u vás. Když jde o příslušenství k dětské prolézačce od Wickey, fantazii se meze nekladou. Důležitá je také motorika, díky níž děti zdolávají příčky z tvrdého dřeva stále mrštněji a rychleji: a když pak třeba zdola zaútočí krokodýl a snaží se lezce kousnout do nožky, má smůlu a chňapne do prázdna, protože ten už je mezitím dávno nahoře v bezpečí. Podnítili jsme vaši zvědavost? Tak neváhejte a honem omrkněte, co všechno skvělého je u nás k mání. Pokud si třeba chcete koupit levně houpačku, prohlédněte si třeba rovněž nabídku FATMOOSE, protože tam máme také skvělé nabídky.