Ušetřete až 35% - prodlouženo do 22.05.2022 včetně! Neváhej a rychle nakup

Vyberte si ideální dětské hřiště!

Ve 3 krocích k vašemu dětskému hřišti

Price
Price
Jaký máte rozpočet?
Next step (0)
Help Me Choose
Jak by mělo být vaše dětské hřiště velké?
Velikost S - (1,5-8 m²)
Velikost M - (8-15 m²)
Velikost L - (15-25 m²)
Velikost XL - (25-50 m²)
Next step (0)
Help Me Choose
Co vašemu dětskému hřišti nesmí chybět?
Se skluzavkou
Bez skulzavky
Se skluzavkou
Bez skluzavkou
Houpačka hnízdo
Pískoviště
Lezecká stěna
Lezecký modul
Hrazda
Dřevěná střecha
Plachtová střecha
Hrací domeček
Obchod s markýzou
Visutý můstek
Masivní schodiště se zábradlím
Piknikový stůl
Load results (0)
0 objevte odpovídající produkty
Nahrávám...

Provazový žebřík

Provazové žebříky od Wickey

Lezečtí profíci, zbystřete pozornost: s provazovými žebříky od Wickey mohou vaše děti předvádět ty nejúžasnější odvážné kousky a dostat se pořádně vysoko! Aby si každý lezec u nás vybral, sahá naše nabídka provazových žebříků od jednoduchého lezeckého lana s uzly přes provazové žebříky s příčkami, které se řadí podle obtížnosti. Nejtěžší z nich je ten s 10 příčkami, až po dvojité a trojhranné provazové žebříky (které vašemu odvážlivci umožňují šplhat současně se svými kamarády po třech stranách současně). Dokonce až po celou lezeckou síť, po níž může dítě mrštně šplhat vzhůru jako Spiderman.

Provazové žebříky jako ideální rozšíření pro dětské prolézačky

Všechny provazové žebříky od Wickey jsou vyrobeny z masivu a dalších materiálů odolných vůči povětrnostním vlivům, což zaručuje dlouhodobou zábavu. Naše provazové žebříky jsou navrženy pro každý rozpočet a každou zahradu a jistě se zavděčí každému vkusu i každé potřebě. Pro každého lezeckého nadšence se mezi nimi najde ten pravý. Výrobky od Wickey se rychle a snadno sestavují, protože všechny otvory jsou již předvrtány a připojené návody k montáži jsou snadno srozumitelné. Značku Wickey charakterizuje tlakově impregnované masivní dřevo, materiály odolné vůči povětrnostním vlivům a produkty pěkné na pohled. Navíc ji doplňuje snadná manipulace s provazovými žebříky a dalšími produkty od Wickey. Vaše dítě se rychle stane hvězdou na lezeckém nebi a bude mrštně přeskakovat z lana na lano.

Rozšíření možné kdykoli

U Wickey se dají produkty snadno a jednoduše kombinovat a sestavovat do vlastního individuálního hracího ráje. Obstarejte si ke svému provazovému žebříku ještě houpačku, pískoviště nebo veselou zvlněnou skluzavku a všichni kamarádi vašeho dítěte si už budou chtít hrát jen u vás. Když jde o příslušenství k dětské prolézačce od Wickey, fantazii se meze nekladou. Důležitá je také motorika, díky níž děti zdolávají příčky z tvrdého dřeva stále mrštněji a rychleji: a když pak třeba zdola zaútočí krokodýl a snaží se lezce kousnout do nožky, má smůlu a chňapne do prázdna, protože mrštný lezec je už mezitím dávno nahoře v bezpečí. Jste na to zvědaví? Tak neváhejte a honem omrkněte, co všechno skvělého je u nás k dostání. Pokud si třeba chcete koupit levně houpačku, prohlédněte si i nabídku FATMOOSE, protože zde naleznete také skvělé nabídky.