Ušetřete s naší LETNICE SALE

Marvelovská sada plachet řady Flyer od Wickey na téma Spider-Man

Marvelovská sada plachet řady Flyer od Wickey na téma Spider-Man

Naše nová sada plachet nabízí snadný způsob, jak své dětské hřiště přeměnit na dobrodružný svět v duchu Spider-Mana od MARVELU.

... zobrazit více
Vč. 21% DPH
Dodací lhůta: cca 04/06/24 - 10/06/24
Tento produkt se zasílá balíkovou službou. Upozorňujeme, že uvedený dodací termín se vztahuje k dnešnímu přijetí platby a zahrnuje interní zpracování objednávky a přepravu včetně doručení zákazníkovi. Dodací lhůta se může v jednotlivých případech lišit.

Marvelovská sada plachet řady Flyer od Wickey na téma Spider-Man

O společnosti Marvelovská sada plachet řady Flyer od Wickey na téma Spider-Man

Jsou tvé děti nadšené ze Spider-Mana od MARVELU a jeho napínavých dobrodružství? V tom případě nabízí nová sada plachet snadný způsob, jak můžeš své dětské hřiště přeměnit na úžasný dobrodružný svět Spider-Mana od MARVELU. Tato plachta s oblíbeným hrdinou tvých dětí a detailními prvky ze světa Spider-Mana slibuje nekonečnou zábavu. Ať už si vybereš dekorativní girlandu nebo napínavou hru v kostky – jednoduše tyto prvky vystřihni a připevni na své dětské hřiště, abys docílil nového, atraktivního vzhledu.

Tip: Naše sada plachet není vhodná jen pro venkovní použití: vnes kouzelnou atmosféru i do vnitřních prostor tím, že dodáš různým prvkům nový ráz. Použij třeba girlandu jako okouzlující dekoraci do dětského pokoje nebo jako krásnou ozdobu na příští narozeninovou oslavu.

DŮLEŽITÉ: Tato sada plachet se hodí k následujícím dětským hřištím z naší řady Flyer:

Podrobné informace o produktu

info
Uvedené rozměry se mohou nepatrně odlišovat.
Productdetails
SKU627002

Obsah dodávky

  • PVC plachta s povrchovou úpravou odolná proti povětrnostním vlivům 650 g/m²
  • Oboustranné lepicí pásky
  • Lano
  • Všechny potřebné šrouby a podložky
  • Podrobný montážní návod pro snadnou montáž

Recenze

U nás ve Wickey ověřujeme, zda zveřejněné recenze pocházejí od spotřebitelů, kteří námi nabízené produkty skutečně zakoupili a/nebo použili. Kontrola se provádí na základě čísla objednávky.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Nahrávám...