Ušetřete s naší SUNNY SALE

Odkládací stojan na činky Wickey FIT FlexHook

Odkládací stojan na činky Wickey FIT FlexHook

Rozšiř si své venkovní fitness zařízení o odkládací stojan na činky FIT FlexHook a zefektivňuj svůj trénink pomocí přídavných závaží.

... zobrazit více
Vč. 21% DPH
Dodací lhůta: cca 24/05/24 - 31/05/24
Tento produkt se zasílá balíkovou službou. Upozorňujeme, že uvedený dodací termín se vztahuje k dnešnímu přijetí platby a zahrnuje interní zpracování objednávky a přepravu včetně doručení zákazníkovi. Dodací lhůta se může v jednotlivých případech lišit.

Odkládací stojan na činky pro tvé venkovní fitness zařízení Wickey FIT FlexHook

Rozšiř si své venkovní fitness zařízení o odkládací stojan na činky FIT FlexHook a zefektivňuj svůj trénink pomocí přídavných závaží.

Zůstat zdravý a v dobré kondici je pro nás všechny důležité, ale najít si čas a motivaci k pravidelnému cvičení může být problém. Proto jsme vyvinuli tréninkové vybavení Wickey FIT pro domácí použití. S naší řadou FIT můžeš začít s venkovním tréninkem přímo u sebe na zahradě, aniž bys musel ztrácet čas cestou do fitka. Vytvoř si svůj osobní sportovní areál – pomocí produktů, které vyhovují tobě, tvé zahradě a tvému zaběhlému způsobu života. Cvičit můžeš se závažím nebo bez něj a klidně si tuhle tělocvičnu dle libosti rozšiř. Se cvičením tak může začít každý – bez ohledu na svou kondici.

Informace o produktu

  • Desky o tloušťce 19 mm z dvoubarevného HDPE, odolné proti vandalům, z 80 % recyklované
  • 5letá záruka⁴ na všechny dřevěné a HDPE díly

Dobré vědět: S našimi háky FlexHooks a vlastní činkou můžete do svého tréninku přidat všestranné cviky, jako jsou mrtvé tahy, vojenské tlaky, dřepy a mnoho dalších. Rozšiřte svůj trénink.

Podrobné informace o produktu

info
Uvedené rozměry se mohou nepatrně odlišovat.
Productdetails
SKU832307_k
DxŠxV21x25 cm

Recenze

U nás ve Wickey ověřujeme, zda zveřejněné recenze pocházejí od spotřebitelů, kteří námi nabízené produkty skutečně zakoupili a/nebo použili. Kontrola se provádí na základě čísla objednávky.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Nahrávám...