Ušetřete s naší SUNNY SALE

Pískoviště Flippey 110x165 cm

Pískoviště Flippey 110x165 cm

Pískoviště s lavičkou či poklopem

... zobrazit více
Vč. 21% DPH
Dodací lhůta: cca 29/05/24 - 05/06/24
Tento produkt se zasílá balíkovou službou. Upozorňujeme, že uvedený dodací termín se vztahuje k dnešnímu přijetí platby a zahrnuje interní zpracování objednávky a přepravu včetně doručení zákazníkovi. Dodací lhůta se může v jednotlivých případech lišit.

Pískoviště Flippey

Pískoviště Flippey nabízí jednu velkou vychytávku: dodávaný sklopný kryt se dá docela snadno přeměnit na praktickou lavičku na sezení. Malí průzkumníci si tak mohou příjemně vytvářet svůj vlastní svět z pískových hradů a dortů z bláta nebo si jen tak na chvíli sednout a nabrat síly na další hraní. Po prožití vzrušujícího dne se lavička jednoduše sklopí do podoby poklopu a znovu chrání písek před nečistotami.

  • Pískoviště, vnější rozměr včetně okraje na sezení cca 110x165 cm
  • Výška cca 30 cm
  • Lavičky s prkny 18x140 mm
  • Opěradla z trámků 45x68 mm
  • Potřebné množství písku pro 1/2 zaplnění: 0,27 m³/400 kg
  • Stavebnice pískoviště (není předmontováno) včetně všech šroubů a kování 
  • Není zapotřebí žádný nátěr barvou
  • Bez předvrtání (zapotřebí 3 mm otvory)
  • Díky tlakové impregnaci extrémně odolné vůči rozmarům počasí
  • Pískoviště s lavičkami z vlastní produkce

Dřevo je přírodní produkt, který mění svůj objem v důsledku vysychání nebo absorpce vlhkosti. Wickey se vám snaží montáž co nejvíce usnadnit. Je proto výhodné vyvrtat si některé dřevěné prvky samostatně, aby byla zaručena přesnost a stabilita.

Podrobné informace o produktu

info
Uvedené rozměry se mohou nepatrně odlišovat.
Productdetails
SKU620250

Důležité informace o produktu

Optimální sestavení dílů

Vzhledem k tomu, že dřevo jakožto přírodní produkt mění svůj objem vysycháním nebo naopak absorpcí vlhkosti, je lepší, když si některé dřevěné prvky vyvrtáte sami, aby se zajistilo přesné lícování a stabilita.

Pozor

Nevhodné pro děti do 3 let
Pouze pro domácí použití pod dohledem dospělé osoby
Uvedené rozměry a barvy se mohou nepatrně odlišovat

¹ Nabízená záruka platí na všechny dřevěné díly. Další informace týkající se rozsahu záruky a jejího uplatnění naleznete v našem prohlášení o záruce.

highlight

Recenze

U nás ve Wickey ověřujeme, zda zveřejněné recenze pocházejí od spotřebitelů, kteří námi nabízené produkty skutečně zakoupili a/nebo použili. Kontrola se provádí na základě čísla objednávky.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Nahrávám...