Ušetřete s naší SPRING SALE

Změna barvy houpačkových sedátek

Změna barvy houpačkových sedátek

Vč. 21% DPH
Dodací lhůta: cca 17/05/24 - 27/05/24

Změna barvy houpačkových sedátek

Dětské hřiště je sestaveno a již na vás čeká v nákupním košíku. Teď už jen zbývá vybrat správnou barvu pro houpačková sedátka. Červená, zelená, modrá nebo žlutá? Volba je zcela na vás.

Upozornění: i u dětských hřišť s více než jedním houpačkovým sedátkem postačuje jednorázová objednávka jiné barvy. Ta bude použita pro všechna houpačková sedátka vašeho dětského hřiště.

  • Změna barvy pro naše dětská houpačková sedátka
  • Sestavte si individuálně své dětské hřiště výběrem barvy
  • Houpačková sedátka vám pouze vyměníme za jinou barvu, nedodáme vám žádná další navíc
  • Změna barvy se nevztahuje na ostatní příslušenství dětského hřiště
  • Lze objednat pouze v kombinaci s dětským hřištěm včetně houpačky
  • Je to nutné pouze v případě, že si přejete jinou barvu sedátka houpačky, než jaká je na obrázcích produktů vašeho dětského hřiště

Proč tu vznikají další náklady?
Naše dětská hřiště jsou pro vás zpravidla kompletně připravena. Z tohoto důvodu musí být při individuální volbě barvy původní houpačková sedátka z dodávky vyjmuta a nahrazena sedátky v barvě dle vašeho výběru. Tím pochopitelně vznikají další personální a balicí náklady. Děkujeme vám mnohokrát za pochopení.

Podrobné informace o produktu

info
Uvedené rozměry se mohou nepatrně odlišovat.
Productdetails
SKU621091_k

Recenze

U nás ve Wickey ověřujeme, zda zveřejněné recenze pocházejí od spotřebitelů, kteří námi nabízené produkty skutečně zakoupili a/nebo použili. Kontrola se provádí na základě čísla objednávky.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Nahrávám...