Ušetřete s naší LETNICE SALE

Basketbalový kruh

Basketbalový kruh

Vč. 21% DPH
Dodací lhůta: cca 23/05/24 - 29/05/24
Tento produkt se zasílá balíkovou službou. Upozorňujeme, že uvedený dodací termín se vztahuje k dnešnímu přijetí platby a zahrnuje interní zpracování objednávky a přepravu včetně doručení zákazníkovi. Dodací lhůta se může v jednotlivých případech lišit.

Basketbalový kruh

Obohaťte hrací věž ve své zahradě ještě o tento basketbalový kruh. Vaše děti, které si jistě také rády zahrají i basket, budou rozhodně nadšeny. Tím, že budou trénovat s basketbalovým košem, který má oficiální rozměry, se mohou už odmala připravovat na kariéru profesionálních hráčů v NBA. Vaše zahrada se v mžiku promění ve sportovní halu, v níž se budou setkávat ti nejlepší sportovci z basketbalových lig celého světa a kolem koše pořádat vzrušující turnaje. Zároveň se děti vycvičí ve vytrvalosti, výskocích i zručnosti.

  • Práškovaný kovový kruh
  • Oficiální rozměry
  • Rozměr Ø45 cm
  • Hmotnost produktu 3 kg
  • Vzdálenost od stěny 13 cm
  • Síť odolná proti povětrnostním vlivům
  • Všechny udané rozměry jsou přibližné

Podrobné informace o produktu

info
Uvedené rozměry se mohou nepatrně odlišovat.
Productdetails
SKU620861_k

Důležité informace o produktu

Pozor

Nevhodné pro děti do 3 let
Pouze pro domácí použití pod dohledem dospělé osoby
Uvedené rozměry a barvy se mohou nepatrně odlišovat

Recenze

U nás ve Wickey ověřujeme, zda zveřejněné recenze pocházejí od spotřebitelů, kteří námi nabízené produkty skutečně zakoupili a/nebo použili. Kontrola se provádí na základě čísla objednávky.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Nahrávám...