• Made in Germany
  • 10 let záruky¹
  • Od 1350 Kč doprava zdarma
  • Více než 1 milion spokojených zákazníků

Vyber si houpačkové sedátko dle libosti

Vyber si houpačkové sedátko dle libosti

Už máš pro své děti vybrané dětské hřiště nebo houpačku, ale přišlo by ti fajn dodat tomu ještě více osobitosti?

... zobrazit více
Vč. 21% DPH
Dodací lhůta: cca 16/08/24 - 23/08/24
Tento produkt se zasílá balíkovou službou. Upozorňujeme, že uvedený dodací termín se vztahuje k dnešnímu přijetí platby a zahrnuje interní zpracování objednávky a přepravu včetně doručení zákazníkovi. Dodací lhůta se může v jednotlivých případech lišit.

Vyber si dle libosti houpačkové sedátko svého dětského hřiště nebo houpačky od Wickey

Už máš pro své děti vybrané dětské hřiště nebo houpačku, ale přišlo by ti fajn dodat tomu ještě více osobitosti? S naší nabídkou „Vyber si houpačkové sedátko dle libosti" máš možnost vyměnit jedno ze standardních houpačkových sedátek zobrazených na fotkách produktů. Dětské hřiště tak můžeš přizpůsobit věku a potřebám svých rostoucích dětí a dopřát jim ještě vice zábavy.

Poznámka: Pokud chceš vyměnit obě houpačková sedátka svého dětského hřiště, musíš tento produkt přidat do nákupního košíku dvakrát a vybrat požadované sedátko.

  • Výměna jednoho ze standardních sedátek houpačky
  • Individuálně doladěné dětské hřiště výběrem houpačkového sedátka dle libosti
  • Houpačková sedátka vám pouze vyměníme za jiná, nedodáme vám žádná další navíc
  • Lze objednat pouze v kombinaci s dětským hřištěm včetně houpačky

Proč tu vznikají další náklady?
Naše dětská hřiště jsou pro vás zpravidla kompletně připravena. Z tohoto důvodu musí být při individuální volbě barvy původní houpačková sedátka z dodávky vyjmuta a nahrazena sedátky v barvě dle vašeho výběru. Tím pochopitelně vznikají další personální a balicí náklady. Děkujeme vám mnohokrát za pochopení.

Podrobné informace o produktu

info
Uvedené rozměry se mohou nepatrně odlišovat.
Productdetails
SKU621151_k

Recenze

U nás ve Wickey ověřujeme, zda zveřejněné recenze pocházejí od spotřebitelů, kteří námi nabízené produkty skutečně zakoupili a/nebo použili. Kontrola se provádí na základě čísla objednávky.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Nahrávám...