Ušetřete až 35% - prodlouženo do 22.05.2022 včetně! Neváhej a rychle nakup

Vyberte si ideální dětské hřiště!

Ve 3 krocích k vašemu dětskému hřišti

Price
Price
Jaký máte rozpočet?
Next step (0)
Help Me Choose
Jak by mělo být vaše dětské hřiště velké?
Velikost S - (1,5-8 m²)
Velikost M - (8-15 m²)
Velikost L - (15-25 m²)
Velikost XL - (25-50 m²)
Next step (0)
Help Me Choose
Co vašemu dětskému hřišti nesmí chybět?
Se skluzavkou
Bez skulzavky
Se skluzavkou
Bez skluzavkou
Houpačka hnízdo
Pískoviště
Lezecká stěna
Lezecký modul
Hrazda
Dřevěná střecha
Plachtová střecha
Hrací domeček
Obchod s markýzou
Visutý můstek
Masivní schodiště se zábradlím
Piknikový stůl
Load results (0)
0 objevte odpovídající produkty
Nahrávám...

Rozšíření dětského hřiště

Postavte si dětské hřiště WICKEY sami

Dětské hřiště Wickey ve vlastní zahradě nabídne vašim dětem skvělé možnosti zábavy na čerstvém vzduchu. Hrací věž je začátkem každého vzrušujícího dobrodružství – a vaši potomci se do něj mohou vrhnout sami, nebo společně se sourozenci. Aby se mohly stát hrdinskými staviteli i vaše nejmenší ratolesti, můžete si dětské hřiště postavit sami a využívat přitom jejich ochotné asistence. Když si malé zahradní hřiště vytvoří rodina společně, bude výsledná radost a pýcha o to větší. Díky praktické stavebnici a podrobnému návodu k montáži se stavba zahradního hřiště jistě podaří snadno a rychle.

Rozšíření dětského hřiště pro ještě větší zábavu

Perfektním rozšířením vašeho dětského hřiště nebo domečku na sloupech je lezecká stěna z masivního dřeva. Dá se velmi snadno připojit k vašemu stávajícímu dětskému hřišti. Pomocí lezeckých úchytů různých velikostí se nejen podporuje motorický vývoj dětí, ale také se zlepšuje jejich mrštnost. Vaše děti můžou zdolávat stěnu jako malé opičky a kochat se shora výhledem na dětské hřiště. Pro své malé gymnasty tak můžete pomocí dřevěné lezecké stěny společnosti Wickey sami postavit úžasnou dětskou prolézačku.

Skvělou alternativou k lezecké stěně je lezecká síť, kterou si můžete výhodně zakoupit v různých velikostech online. Který dobrodruh dosáhne vrcholu hory jako první?

Vyberte si a kupte si výhodné doplňky k dětskému hřišti

Aby byla opravdu atraktivní i střecha vašeho dětského domečku nebo stromového domečku i na zahradě, můžete střechu od Wickey ještě vylepšit. To, jestli vylepšíte plachtovou střechu na dřevěnou nebo dřevěnou střechu na střechu s šindeli, je už jen a jen na vás. Obzvláště praktickým doplňkem dětského hřiště je poklop na pískoviště. Pro dětská hřiště s pískovištěm nabízí Wickey speciální dřevěné poklopy. dětského domečku nebo stromového domečku z tlakově impregnovaného dřeva je pro zahradu ideální, protože jeho písek je neustále chráněn před nepřízní počasí, ale i před nevítanými zvířecími návštěvníky. Vyberte si takový poklop, aby se přesně hodil k pískovišti vašeho dětského hřiště od Wickey.

Další příslušenství k dětskému hřišti

Houpačka ze dřeva je klasickým zahradním herním prvkem, který rozzáří oči všech dětí. Můžou třeba s kamarády létat do závratných výšek na dvojhoupačce a zažívat pocit svobody na čerstvém povětří. Nebo snad vaše děti vždycky toužily stát se hasičem? Rozšiřte tedy svou dětskou prolézačku od Wickey o hasičskou tyč. Jakmile bude hasičská jednotka povolána na pomoc, děti bleskově sesviští dolů po tyči, aby mohly okamžitě vyrazit na zásah. Pak už se může ozvat „Hoří, hasiči jedou!“

Náš tip: rozšiřte si svou hrací věž o úžasné příslušenství k dětskému hřišti. S mnoha malými detaily, jako je třeba dětský teleskop, lodní kormidlo nebo siréna, se vaše děti ponoří do dobrodružného pohádkového světa. Objevte další kreativní dětská hřiště, a ještě více příslušenství u FATMOOSE!