Bezplatné dodání od ceny 1350 Kč*

Rozšíření dětského hřiště

Postavte si sami dětské hřiště WICKEY

Dětské hřiště Wickey ve vlastní zahradě nabídne vašim dětem skvělé možnosti zábavy na čerstvém vzduchu. Hrací věž je začátkem každého vzrušujícího dobrodružství – a vaši potomci se do něj mohou vrhnout sami, nebo společně se sourozenci. Aby se mohly stát hrdinskými staviteli i vaše nejmenší ratolesti, můžete si dětské hřiště postavit sami a využívat přitom jejich ochotné asistence. Když si malé zahradní hřiště vytvoří rodina společně, bude výsledná radost a pýcha o to větší. Díky praktické stavebnici a podrobnému návodu k montáži se stavba zahradního hřiště jistě podaří snadno a rychle.

Rozšíření dětského hřiště pro ještě větší zábavu

Perfektním rozšířením vašeho dětského hřiště nebo domečku na sloupech je lezecká stěna z masivního dřeva. Dá se velmi snadno připojit k vašemu stávajícímu dětskému hřišti. Pomocí lezeckých úchytů různých velikostí se nejen podporuje motorický vývoj dětí, ale také se zlepšuje jejich mrštnost. Vaše děti můžou zdolávat stěnu jako malé opičky a kochat se shora výhledem na dětské hřiště. Pro své malé gymnasty tak můžete pomocí dřevěné lezecké stěny od Wickey sami postavit úžasnou dětskou prolézačku.

Skvělou alternativou k lezecké stěně je lezecká síť, kterou si můžete výhodně zakoupit v různých velikostech online. Který dobrodruh dosáhne vrcholu hory jako první?

Nakupte výhodně doplňky k dětskému hřišti

Aby byla opravdu atraktivní i střecha vašeho dětského domečku nebo stromového domečku ina zahradě, můžete střechu od Wickey ještě vylepšit. To, jestli vylepšíte plachtovou střechu na dřevěnou nebo dřevěnou střechu na střechu s šindeli, jen už jen a jen na vás. Obzvláště praktickým doplňkem dětského hřiště je poklop na pískoviště. Pro dětská hřiště s pískovištěm nabízí Wickey speciální dřevěné poklopy. Pískoviště s poklopem z tlakově impregnovaného dřeva je pro zahradu ideální, protože jeho písek je neustále chráněn před nepřízní počasí, ale i před nevítanými zvířecími návštěvníky. Vyberte si takový poklop, aby se přesně hodil k pískovišti vašeho dětského hřiště od Wickey.

Další příslušenství k dětskému hřišti

Na dětské hřiště od Wickey můžete připevnit nejen lezeckou stěnu Wickey, ale také další skvělé vybavení pro venkovní hřiště. A co byste řekli třeba na houpačku? Houpačka ze dřeva je klasickým zahradním herním prvkem, který rozzáří oči všech dětí. Můžou třeba s kamarády létat do závratných výšek na dvojhoupačce a zažívat pocit svobody na čerstvém povětří. Nebo snad vaše děti vždycky toužily stát se hasičem? Rozšířte tedy svou dětskou prolézačku od Wickey o hasičskou tyč. Jakmile bude hasičská jednotka povolána na pomoc, děti bleskově sesviští dolů po tyči, aby mohly okamžitě vyrazit na zásah. Pak už se může ozvat „Hoří, hasiči jedou!“

Náš tip: rozšiřte si svou hrací věž pomocí úžasného příslušenství k dětskému hřišti. S mnoha malými detaily, jako je třeba dětský teleskop, lodní kormidlo nebo siréna, se vaše děti ponoří do dobrodružného pohádkového světa. Objevte další kreativní dětská hřiště a ještě více příslušenství pro dětská hřiště u FATMOOSE!