• Made in Germany
  • 10 let záruky¹
  • Od 1350 Kč doprava zdarma
  • Více než 1 milion spokojených zákazníků

Kontakt

minus-circle plus-circle Jak a kdy jste k zastižení?

Můžete nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře a klasicky telefonicky.

Od pondělí do pátku můžete od 9:00 do 12:00 hodin kontaktovat německy či anglicky náš zákaznický servis na čísle: +420 (0) 22 8880 343
Dbejte prosím pracovní doby naší zákaznické linky.

Německy a anglicky hovořící zákaznický servis

minus-circle plus-circle Chci Vám dát zpětnou vazbu - jak to mám udělat?

Jsi spokojený, nebo máš pro nás nějaké podněty? Dej nám vědět. Těšíme se na tvé hodnocení v TrustedShopu, Trustpilot nebo na recenzi na Googlu. Jsi skutečný fanoušek a chceš se podělit o své zážitky? Sdílej tedy svou fotku nebo video na Instagramu s hashtagem #wickeyadventure nebo nám pošli fotku či video včetně popisku na adresu [email protected] pro naši webovou stránku. Těšíme se na tvou zpětnou vazbu!

minus-circle plus-circle Kde mohu najít zpětnou vazbu a fotografie ostatních zákazníků?

Zákazníky z celé Evropy, které jsme již obšťastnili, a kteří speciálně pro nás vyfotografovali svá dobrodružství, si můžete v klidu prohlédnout v našem obchodu v rubrice Inspiration Nechte se inspirovat!

minus-circle plus-circle Existuje nějaká možnost spolupracovat s Wickey jako bloger?

Jste blogerem a máte zájem o spolupráci s námi? To rádi slyšíme! Stačí, když nám pošlete e-mail na adresu [email protected], ve kterém nám prozradíte něco o sobě a svých plánech pro budoucí spolupráci. Pokud již máte press-kit, můžete nám jej také rovnou poslat. Budoucí spolupráce tak bude probíhat hladce!

minus-circle plus-circle Jak získám informace o aktuálních soutěžích?

Za tímto účelem nás nejlépe olajkujte na Facebook. Ať už se jedná o soutěže, slevové kampaně atd. - zde získáte vždy aktuální informace.

Nahrávám...

Porovnej Produkty

chevron-right