Summer Sale! Ušetřete až 35% – prodlouženo do 10.07.2022 včetně! Neváhej a rychle nakup

Nahrávám...

Lanovky

Lanovky

Lanovka ve vlastní zahradě! Vaše děti nebudou vycházet z úžasu. Dosud si přece mohly užívat dětskou lanovku jen na speciálních dobrodružných hřištích. Existují však také řešení pro zahradu nebo pro dvorek za domem. Instalace zahradní lanovky je jednodušší, než byste čekali, a zábava na takovém jedinečném dětském hřišti může začít raz dva!

Lanovka do zahrady

V našem e-shopu jsou v současné době k dostání dvě dětské lanovky, které si můžete nainstalovat do vlastní zahrady. Lanovka Para i lanovka SpiderGlider zahrnují robustní ocelový kabel, válečky, příp. válečky s kuličkovými ložisky a opláštění s držadly (kočka). Lanovka Para, která je dostupná ve dvou barvách, se dodává také se dvěma pozinkovanými napínači kabelu. Tato lanovka může být navíc vybavena talířovou houpačkou, takže děti mohou při využívání lanovky sedět na pojízdném sedátku. Obstarat si musíte také držák na lano.

Lanovka pro veřejné použití

Mateřské školy a restaurace, které by chtěly na dětském hřišti nabídnout dětskou lanovku, by si měly vybrat lanovku Heavy, protože je pro hřiště vhodná jako veřejná lanovka. Tato mimořádně silná lanovka se skládá z nosného lana o průměru 10 mm, napínačů lana a držáků lana a rovněž z nerezové kočky s bezpečnostním brzdným systémem. Lanovka Heavy je vysoce kvalitní. Může být připevněna ke kulatým dřevěným nosníkům s průměrem sloupku 140 až 160 mm. V našem e-shopu máme v nabídce také talířovou houpačku do veřejných prostor, kterou lze použít i jako pojízdné sedátko lanovky.

Ochrana lanovky

Lanovka by měla být pravidelně kontrolována a udržována. Pro některé modely máme v našem e-shopu náhradní díly. Nezbytné je bezpečné připojení pomocí držáku lana a napínače lana. Pokud není pod vybavením měkký podklad (například písek), doporučujeme kromě toho rozprostřít pod lanovku gumovou rohož.

Dětská lanovka je tak ideálním doplňkem dětského hřiště pro zahradu. Stejně jako u všech ostatních herních prvků je i tady zaručena radost, smích a zábava vašich dětí. Lanovka bude určitě velmi dlouho zcela obsazená. Snadnost instalace a manipulace hovoří samy za sebe. Wickey samozřejmě nabízí i mnoho dalších možností ke hraní a zábavě. Můžete si zde výhodně zakoupit například hrací věž. A už jste se u nás porozhlédli a vybrali si lanovku?

Spoustu dalších dětských hřišť najdete kromě jiného i u FATMOOSE!